Situat într-o zonă plină de verdeață, hotelul Preslav din Nisipurile de Aur se află la 150 de metri de plaja la care se ajunge printr-un parc. Restaurantele și magazinele din centrul stațiunii Nisipurile de Aur se află la o distanță de doar 150 de metri de hotel.
Renovat în 2015, hotelul dispune de 2 clădiri separate conectate printr-un lobby bar și oferă ca și facilități: recepție, restaurant, lobby bar, seif la recepție (contra cost), loc de joacă pentru copii, bistro, bar la piscină, Wi-Fi gratuit în zonele publice, piscină exterioară, umbrele și șezlonguri la piscină, animație 2 zile/săptămână, biliard, tenis de masă.
Toate camerele dispun de aer condiționat, minibar, TV, telefon, baie cu duș, balcon cu masa și scaune, Wi-Fi (contra cost).
vezi mai multe
Informatiile si fotografiile din pagina cu descrierea unitatii de cazare au caracter strict informativ si sunt preluate de la partenerii nostrii sau de pe site-urile de prezentare ale acestora. Pozele de pe site sunt generice si nu pot fi considerate contractuale, ele reprezinta efortul nostru permanent de a oferi informatii despre aceste locatii. Incercam zilnic sa actualizam aceste informatii, dar nu garantam ca sunt complete, actualizate sau nu contin erori. Va recomandam sa consultati site-urile oficiale ale unitatilor de cazare sau sa cereti informatii actualizate agentiei noastre.
Tarifele si disponibilitatea ofertelor sunt valabile la acest moment!